Skocz do zawartości


Zdjęcie

[GTA SA] - dyskusja ogólna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiktor185

wiktor185

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 29 08 2008 - 15:47

możecie tu pisać tu co jest związane z gta sa :D

  • 0

#2 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 31 08 2008 - 21:52

Główną rzeczą jest to, że steruje się czarnoskórym chłopkiem, zwanym CJ (Carl Jonson). Głównym elementem jest jeżdżenie samochodami, tudzież rowerami i motocyklami. Można także wskoczyć na łódkę i sobie nią przemierzać wody. Także istnieje możliwość polatania samolotami i helikopterami. Autorzy gry oczywiście nie zapomnieli o bardzo ważnej opcji - chodzenie pieszo, bieganie, a nawet pływanie (!). Jednym z głównych elementów jest także zabijanie niewinnych, wirtualnych cywilów, tudzież policji, służb medycznych czy pracowników straży pożarnych. Pobocznym elementem jest wypełnianie misji. Większość ściąga 100% save. Są także ludzie, którzy SAMI przejdą grę w 100% ,lecz jest to nieliczna grupa. Jest też grupa, która zaczyna przechodzić w 100% i zaklina się że nie będzie wpisywać kodów, jednak po przejściu 30 misji z kolei nie wytrzymują i wpisują magiczne 'baguvix'. Skrajnym elementem jest rozwój postaci. Można postać przyodziać w różne ubrania, zmieniać fryzurę, lecz zazwyczaj robi się to 2-4 razy w ciągu całej gry, gdyż jest to czasochłonne. Jepiej pozabijać na ulicy kilku czarnoskórych gangsta. Istnieje możliwość ćwiczenia na siłowni. Można na raz wyćwiczyć wszystkie możliwości, a potem tylko jak masa mięśniowa będzie spadać wrócić się na siłkę i przypakowac jeszcze raz. Rozwój postaci nie ogrania się do tych trzech elementów. Można także zawiązać bliższą przyjaźń z nie jedą a z kilkoma na raz (!) kobietami. Można także trenować umiejętności takie jak: jazda samochodem, jazda motocyklem, jazda rowerem, sterowanie łodzią, pilotowanie samolotu. Co do fabuły to chodzi tylko o to żeby się zemścić za zabójcach matki CJ'a. Gra słusznie otrzymała 18+, pomimo głośnej afery o 'wyciętym' hot coffie (nagie sceny), który został tak umyślnie wycięty, że można go było łatwo przywrócić. W tą grę grają nawet 10-letnie dzieci. I słusznie została nazwana grą, która bardziej demoralizuje niż używki. Ta gra jest przesączona przemocą. Sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury+myszka lub pad. Sterowanie nie powinno sprawić problemu żadnemu graczowi. Ruch myszki - obrót postaci w wskazanym kierunku, przyciśnięcie klawisza - ruch. Można oczywiście dowolnie ustawienia edytować. Zapomniałbym dodać szeroki asortyment broni występującej w grze. Od 'dildo' po ciężkie snajperki czy miniguny. Zabijanie nie stanowi problemu, wręcz przeciwnie staje się przyjemne. (I taki niestety obraz zagnieżdża się w głowach młodych ludzi). Szeroki wybór pojazdów, łatwość ich skradnięcia oraz banalny model zniszczeń (uderzysz autem z dużą prędnkością w betonowy mur - tobie nic nie jest a auto nawet się nie zgniotło) kreuje w młodych mózgach inne pojęcie o prowadzeniu samochodów. Upadek z motocykla pędzącego z dużą prędkością także nie grozi niczym poważnym. gdy zostanie się pobitym, a nawet zabitym, wychodzi się bez szwanku, co także negatywnie wpływa na rozumowanie pojęcia walka.
Reasumując: GTA:SA jest grą dobrą, rozbudowaną, lecz naszpikowaną różnymi elementami przemocy, których należy unikać w młodym wieku. Jak wiadomo człowiek z natury czybciej uczy się rzeczy złych niż dobrych.


EDIT: heh :) taka mała recenzja :)

EDIT2: I tak wolę Vice City. Mniejsze miasto (latwiejsze w opanowaniu) i ta fabuła. Z tak przemyślaną jeszcze w grach sie nie spotkałem

  • 0

#3 wiktor185

wiktor185

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 02 09 2008 - 17:46

ja wolę gta sa bo są najfajniejsze misje A propo misji to niemoge przejśc misji Miniaturowa armia
  • 0

#4 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 02 09 2008 - 18:02

heh :) wpisz se 'baguvix' 'aezakimi' 'fullclip' 'hesoyam'
Gwarantuje ci ze przejdziesz.
  • 0

#5 wiktor185

wiktor185

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 06 09 2008 - 11:20

jak ktos gra to niech wstawia różne obrazy ja wam dam jeden

Dołączona grafika

co tu tak licho piszcie prosze

Dołączona grafika
  • 0

#6 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 11 09 2008 - 16:21

Ja tam lubię grać w gta... Ale teraz najczesciej gram w SAMP... Moze ktos zna jakies fajne serwery???
  • 0

#7 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 12 09 2008 - 21:45

Małe pytanie nie związane z tematem: Będzie GTA IV na PC?
  • 0

#8 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 12 09 2008 - 21:49

Podobno ma być pod koniec października.
Źródło: http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,4873549.html
Już wcześniej o tym słyszałem :D Sam czekam :D
  • 0

#9 wiktor185

wiktor185

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 13 09 2008 - 07:00

Tak wyjdzie na pc
http://gtasite.net/2763,news.html
  • 0

#10 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 13 09 2008 - 08:35

ja słyszałem że pod koniec listopada.
  • 0

#11 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 13 09 2008 - 09:52

Ja jestem ciekawy jakie to bedzie mialo wymagania sprzetowe... :/

  • 0

#12 grejpfrut

grejpfrut

    Początkujący

  • 112 postów

Napisano 13 09 2008 - 11:12

Ja jestem ciekawy jakie to bedzie mialo wymagania sprzetowe... :/

bedzie pewno jak z innymi gta, na troszke wyzszej niz srednia klasy sprzecie bedzie chodzic ladnie.

  • 0

#13 abece

abece

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 13 09 2008 - 15:49

Co do serwerow samp to polecam wszystkie serwery gtasite.pl :D
  • 0

#14 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 13 09 2008 - 17:29

Jak to jest po doinstalowaniu tego moda MP? Chodzi mi o GTA SA, jestem ciekaw...

BTW. Oficjalne wymagania zalecane...

* Procesor: Intel Pentium D (brak danych o odpowiedniku ze strony AMD)
* Karta graficzna: 512MB, z Shader 3.0
* RAM: 2GB
* HDD: 18GB
* System operacyjny: Windows XP (z SP2)


Myślę, że nie są tak wygórowane, ale wszystko się okaże, gdy gra się pojawi na PC (18 listopada).

Oczywiście chodzi o GTA 4. :D
  • 0

#15 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 13 09 2008 - 19:02

* HDD: 18GB

tego można się było spodziewać. :D

Ogólnie nie tak żle. Już czekam z niecierpliwieniem. :D
  • 0

#16 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 13 09 2008 - 22:14

W rzeczywistości nie będzie pewnie więcej, jak 10GB. STALKER Clear Sky wymaga ponad 10GB, a zajmuje ponad 4GB.
  • 0

#17 wiktor185

wiktor185

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 14 09 2008 - 08:20

Mi nie pójdzie bo mam 1 GB :D
  • 0

#18 Karolo0

Karolo0

    Początkujący

  • 96 postów

Napisano 18 09 2008 - 20:37

Jak to jest po doinstalowaniu tego moda MP? Chodzi mi o GTA SA, jestem ciekaw...

BTW. Oficjalne wymagania zalecane...



Myślę, że nie są tak wygórowane, ale wszystko się okaże, gdy gra się pojawi na PC (18 listopada).

Oczywiście chodzi o GTA 4. :)

Te wymagania niby oficjalne, ale strona która je pierwsza ukazała usunęła je z nieznanej przyczyny ... Mi to plotką zalatuje :P
  • 0

#19 lary boy

lary boy

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 30 07 2012 - 13:02

Najlepszy Server Gta San Andreas Multi Player Zapraszamyy Wszystkich
HostName: 0.3e Polski Server Driftu i Zabaw DM
Address: 91.204.162.80:8059 NOWE IP!

Players: x / 20

Ping: 45

Map: San Andreas

Oferujemy: dobrą zabawę i miłe towarzystwo ;)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: GTA SA GTA San Andreas



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych